مصاحبه‌ی بسیار جنجاخوب!

دیشب نسخه‌ی ضبط شده‌ی مصاحبه‌ی فریماه فرجامی با برنامه‌ی هفت رو دیدم.
فریدون جیرانی به خیال خودش ترکونده بود! (فکر کرده بود شده فردوسی پور و اینم برنامه‌ی نوده!) جوری که هنگام اعلام پخش مصاحبه می‌خواست کلمه‌ی جنجالی رو به زبون بیاره اما اونو تو دهنش چرخوند و فقط اولش رو گفت. دقیقن گفت: "یه مصاحبه‌ی بسیار جنجاخوب داریم!"، جنجاخوب!!!

و چه مصاحبه‌ی غم‌انگیزی بود این جنجاخوب.

اما این جنجاخوب در واقع یه مصاحبه‌ی کاملن غیرحرفه‌ای و مسخره بود!
هر آدمی که کمی شعور داشته باشه با دیدن این مصاحبه متوجه می‌شه که فریماه فرجامی اونی که باید باشه نیست. و امین تارخ هم کاملن متوجه موضوع شد و اشاره کرد که این مصاحبه باید کوتاهتر می‌شد و شأن هنری و شخصی فریماه حفظ می‌شد و منظورش این بود که: باید نکات به خیال خودت جنجالیش رو در می‌آوردی آقای جیرانی!

آقای جیرانی به گفته خودش می‌خواسته از خانم فرجامی - که همه فراموشش کرده بودن - یادی بکنه، اما ایکاش یادی ازش نمی‌کرد و ما اونو با این وضعیت نمی‌دیدیم و همون تصویری که توی فیلمها ازش داشتیم رو حفظ می‌کردیم.

دست امین تارخ درد نکنه که همونجا حق مطلب رو ادا کرد.

 

/ 3 نظر / 11 بازدید
تسخير

سلام خسته نباشي وبلاگ خوبي داري به وب سايت مانم يه سر بزن خواستي هم تبادل لينک بکني به قسمت _ لينک دوستان _ برو موفق باشي www.taskhir.com

پيام کوتاه هوشمند

شما هم در هر شغل , کسب وکار و حرفه ای هستید با ارسال SMS های تبلیغاتی، اطلاع رسانی، خدماتی و غیره میتوانید هر چه بهتر و بیشتر به مشتریان و اعضا خود سرویس دهی نمائید، از این رو سامانه ارسال و دریافت behprint.com با حرفه ای ترین و پرکاربردترین امکانات نرم افزاری تحت وب با پکیجهایی متنوع در خدمت شما عزیزان است..